تبلیغات
سایت جامع سمنان - مطالب آذر 1386
منوی اصلی
سایت جامع سمنان
هر کس که در این سرا درآید،نانش دهیدو از ایمانش مپرسید چه آنکس که بدرگاه باری تعالی به جان ارزد،البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
 • مهرداد پنجشنبه 29 آذر 1386 01:12 ق.ظ نظرات ()
  سلام دوستان
  از شما برای دیدن وب سایت ما تشکر می کنم.
  از کسانی که میخواهند با ما همکاری داشته باشند و مطلب جالبی در مورد استان سمنان دارند با ارسال مطلب خود ما را در ساخت وبلاگی زیباتر کمک کنند.
  با تشکر.
  آخرین ویرایش: جمعه 17 اسفند 1386 12:03 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • مهرداد سه شنبه 13 آذر 1386 02:12 ق.ظ نظرات ()

  به علت مشكل در تردد

  دانشجویان دانشگاه آزاد سمنان مقابل دانشگاه تجمع كردند .

  خبرگزاری فارس: شماری از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان، ظهر امروز به علت وجود مشكلات متعدد در رفت و آمد به دانشگاه تجمع كردند.

  دانشگاه آزاد سمنان

  به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، در این حركت اعتراض‌آمیز كه به آرامی (چند تا شیشه خرد شد ) و با تعطیلی كلاس‌ها انجام شد، دانشجویان رفع مشكل تردد را به پردیس دانشگاهی دانشگاه آزاد واحد سمنان خواستار شدند.
  تعدادی از دانشجویان در گفت‌و‌گوهای جداگانه‌ای با خبرنگار فارس در سمنان گفتند: اتوبوس‌هائی كه برای انتقال دانشجویان به مجتمع آموزشی دانشگاه آزاد سمنان تعیین شده است، از مسیرهای اصلی و مركزی داخل شهر عبور نمی‌كنند و این مسئله مشكلات متعددی را برای دانشجویان به وجود آورده است.
  آنها افزودند: اتوبوس‌های دانشگاه آزاد بر‌خلاف سرویس‌های دانشگاه سمنان فقط از مسیرهای میدان معلم و میدان امیر كبیر به انتقال دانشجویان اقدام می‌كنند و مسیرهای میدان سعدی، مشاهیر و امام خمینی (ره) را كه مراكز اصلی شهر محسوب می‌شوند، پوشش نمی‌دهند.
  برخی از آنها می‌گفتند: به علت كوتاهی دانشگاه آزاد در پوشش این مسیرها مجبوریم روزانه هزینه‌های هنگفتی را برای انتقال به دانشگاه كه 5 كیلومتر از آخرین نقطه شهر سمنان نیز دورتر است، پرداخت كنیم.
  مجتمع آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در كیلومتر 5 جاده دامغان واقع است.
  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان پیشتر اعلام كرده بود: مشكل جا به جایی دانشجویان این دانشگاه با هماهنگی مسئولان شهرداری سمنان رفع شده است.
  هادی همتیان همچنین اظهار كرده بود: خانواده‌های بیش از 60 درصد دانشجویان این دانشگاه برای پرداخت شهریه‌های سالانه مشكل دارند و قادر به تأمین آن نیستند.
  7 هزار و 200 دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان تحصیل می‌كنند

  آخرین ویرایش: جمعه 17 اسفند 1386 12:03 ب.ظ
  ارسال دیدگاه