مهرداد سه شنبه 8 اسفند 1391 01:07 ب.ظ نظرات ()
  رییس هیات مدیره و مدیرعامل شركت فرودگاه‌ها ضمن بازدید از فرودگاه سمنان، پروژه‌های آماده بهره‌برداری این مجموعه را افتتاح خواهد کرد.

http://www.airport.ir/DocLib/Photo-0516_thumb_400.jpg
به گزارش تین نیوز از روابط‌‌عمومی شركت فرودگاه‌های كشور «محمود رسولی‌نژاد»؛ رییس هیات مدیره و مدیرعامل شركت فرودگاه‌ها فردا(8 اسفند) با حضور در فرودگاه سمنان پروژه‌های ساختمان پلیس، ایمنی‌زمینی و مهمان‌سرای این فرودگاه را افتتاح خواهد کرد.
«احمدرضا محسنیان»؛ مدیر فرودگاه سمنان ضمن اعلام این خبر گفت: میزان تخصیص اعتبار ساخت كل پروژه‌های قابل افتتاح بالغ بر 110 میلیارد ریال بوده است كه حدود 50 درصد آن توسط شركت فرودگاه‌های كشور و 50 درصد دیگر توسط استانداری سمنان تامین شده است.
«محسنیان» ادامه داد: ساخت فاز یك ساختمان ایمنی‌زمینی كه حدود یك سال و سه ماه به طول انجامیده، با اعتباری افزون بر 25 میلیارد ریال که توسط استانداری تامین شده به پایان رسیده و با حضور مدیرعامل افتتاح خواهد شد.
وی افزود: بازسازی و تجهیز مهمان‌سرای فرودگاه جهت خدمت‌رسانی مطلوب به مسافرین و فضاسازی اطراف نیز با اعتبار 200 میلیون ریالی به بهره‌برداری می‌رسید.
محسنیان تصریح کرد: ساختمان پلیس نیز در طول پنج ماه و با حمایت شركت فرودگاه‌ها با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال به انجام رسیده که شاهد افتتاح آن نیز خواهیم بود.
مدیر فرودگاه سمنان در پایان خاطرنشان کرد: مراسم كلنگ‌زنی عوامل پروازی باند و تعریض و تسهیل باند فرودگاه سمنان، با حضور مدیرعامل شرکت، استاندار، مقامات استانی، امام جمعه و فرمانده پلیس فرودگاه‌های كشور صورت خواهد گرفت.
شایان ذكر است؛ مدیرعامل شركت فرودگاه‌ها فردا هشتم اسفند پس از بازدید از پروژه‌های فرودگاه سمنان، طی نشستی در این فرودگاه با استاندار سمنان به منظور توسعه فرودگاه گفتگو خواهد کرد.