خبرنگار بسطام دوشنبه 30 بهمن 1391 06:43 ب.ظ نظرات ()
جوانان و نوجوانان بسطامی اگر شما را مسئولین استان و شهرستان درک نکنند، اینجا یک همشهری دارید که، همیشه از جاده بسطام روانه روستای خود است شما را درک کرده و میداند که در دل شما چه میگذرد وچه انتظارها کشیده اید؟! میدانم که در آستانه مستقل شدن هستید و کم کم دارید رو پای خود می ایستید،و طعم شیرین جاری شدن عدالت را می چشید و خبر شهرستان شدن را در آینده ای نزدیک خواهد شنید.

میدانم که چه شب و روزهایی در تابستان های گرم و و زمستان های سرد این مسافت 6 کیلومتری از بسطام تا شاهرود را پیموده ایدو وقت گرانبهای خود را گذاشتید تا بتوانید برای شاد بودن و گذران اوقات فراغت خود در استخرهای شاهرود جا رزرو کرده و بتوانید به یکی از ورزش هایی که مورد تاکید پیامبراکرم بوده بپردازید، دهه فجر و پیروزی انقلاب امسالم رو به اتمام است و خبری از افتتاح استخر سرپوشیده بسطام نشد!!!!!!!

مسئولین استان ما از خیر ورزشگاه 15 هزارنفری و سالن سرپوشیده 3 هزار نفری گذشتیم!!!!! شایدقصد دارید که دهه فجر سال 92 بیاید و روبان افتتاح استخر شنا سرپوشیده بسطام رو قیچی کنید و جلوی دوربین بیایدو چندتا عکس یادگاری بگیرید؟بازهم صبر ما مثل صبر ایوب میمونه فقط شما بیاید که ما منتظره قیچی کردنه روبان شما مسئولین هستیم!!!!به خدا ماهر چه داریم به قول امام خمینی (ره) از مردمه تا کی می خواهید با احساسات مردم این خطه بازی کنید؟ امسال هم گذشت پس چه زمانی قصد افتتاح این پروژه را دارید اگر این پروژه در مرکز استان بود الان سال ها بود که مورد بهره برداری قرار گرفته بود. حرف من به عنوان یک شهروند اول با خوده مسئولین شهربسطام و شاهرود و رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود می باشد و بعدش مسئولین به ظاهر دلسوز مرکز استان می باشد بیاید کمی به خود بیاید و با تخصیص مقداری بودجه به این پروژه که به مراحل آخر آن رسیده آن را مورد بهره برداری قرار داده و دل جوانان این خطه را خوشحال کنید.