خبرنگار بسطام دوشنبه 30 بهمن 1391 05:41 ب.ظ نظرات ()

باسمه تعالی

با مدعی مگویید اسرار عشق و هستی تا بی خبر بمیرد در رنج و خود پرستی

با سلام و صلوات به پیشگاه یگانه منجی عالم بشریت و بر پا كننده عدالت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ، روح ملكوتی امام راحل و ارواح طیبه شهدا و عرض سلام و ارادت به پیشگاه ولی امر مسلمین حضرت آیه ا.. امام خامنه ای و همه مسئولین خدمتگزار جمهوری اسلامی.

اكنون كه با رأی و نظر حكیمانه مسئولین نظام و با فراهم شدن همه ی شرایط برای ارتقاء بخش بسطام به شهرستان ، بارقه ی امیدی را در دل و جان مردم مشتاق شهر و بخش بسطام تابیده است ، با كمال تأسف شنیده ایم عده ای با طرح مسائل واهی و مطالبات ناحق سعی در توقف روند پیگیری طرح نموده تا با فشار و تهدید بر مسئولین منطقه ، با ایجاد تغییراتی به نفع خود بار دیگر چهره حق و عدالت را مخدوش كنند . لیكن بدانند در این شرایط حساس تاریخی كه راه رشد و توسعه بخش باز شده ، راهی را نپیمایند كه با احساسات مردم بازی كرده و آنان را نسبت به خود بدبین و معترض نمایند ؛ بلكه همه باید این فرصت بی نظیر را مغتنم شمرده و جهت تحقق ارتقاء بخش ، تلاش و همكاری نمایند .
بنابراین ما اهالی محله بابا ابوالقاسم بسطام ضمن ابراز برائت از اینگونه حركتهای زیاده خواهانه و غیرقانونی اعلام می داریم : ضمن تأكید و پافشاری بر احقاق حق خود ، به هیچ وجه حاضر نبوده و نیستیم ذره ای از خاك شهر ما كه به گواه اسناد ثبتی و قانون تقسیمات كشوری ، مستندا و قانونا متعلق به ما می باشد مورد تجاوز و دست اندازی قرار گیرد . لذا از مسئولین عدالت گستر می خواهیم تا بدون فوت وقت نسبت به پیگیری عاجل موضوع ارتقاء بخش بر اساس طرح ارسالی قبلی (با جامعیت بخش بسطام) به وزارت كشور، از بروز اختلافات و اعتراضات پیشگیری و مردم را در رسیدن به حق تاریخی خود كه از تمامی شهرستانهای تشكیل شده اخیر استان مستحق ترند ، یاری و مدد نمایند.

نصر من الله و فتح قریب و بشر الصابرین