مهرداد سه شنبه 3 بهمن 1391 01:45 ق.ظ نظرات ()
سمنان-خبرگزاری مهر: نماینده مردم سمنان و مهدی شهر در مجلس تاکید کرد: راه اندازی فرودگاه سمنان یکی از فرصت های مناسب برای جذب گردشگر و سرمایه گذار است.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا خسروی بعد از ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از فرودگاه سمنان در گفتگو با خبرنگاران ضمن اشاره به اینکه استان سمنان دارای صنعت و ظرفیت های بالای سرمایه گذاری و گردشگری و تاریخی است، افزود: راه اندازی فرودگاه سمنان به عنوان یکی از ناوگان های حمل و نقل، در جذب سرمایه گذار بخش خصوصی و گردشگران بسیار موثر خواهد بود.

وی با بیان اینکه اولین سوال یک سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در سمنان حضور فرودگاه فعال در این شهرستان است، ادامه داد: راه اندازی فرودگاه سمنان قطعا در کاهش هزینه ها بسیار موثر است.

عضو کمیسیون عمران مجلس نهم با بیان اینکه آسفالت باند فرودگاه سمنان نیاز به نوسازی و بهسازی دارد افزود: اگر مشکلات آسفالت باند فرودگاه رفع و به استانداردهای لازم نزدیک شود، ظرفیت تردد و پرواز هواپیماهای 100 نفره نیز در آسمان سمنان و فرودگاه این شهر وجود دارد.

خسروی ضمن تصریح بر اینکه راه اندازی فرودگاه سمنان به آسانی قابل انجام بوده و فقط نیاز به یک تقسیم کار درست دارد، اضافه کرد: اگر تقسیم کار، بین مسئولین به درستی انجام شود و همه دستگاه ها و مسئولان وظایف خود را بدانند و به درستی آن را انجام دهند، بدون شک در آینده ای نزدیک، شاهد راه اندازی رسمی فرودگاه سمنان خواهیم بود.

نماینده سمنان و مهدی شهر در مجلس در خاتمه یادآور شد: سمنان در بسیاری از بخش ها به سرمایه گذار نیاز دارد و راه اندازی فرودگاه سمنان، زمینه حضور سرمایه گذاران را در این شهرستان و همچنین شهرستان مهدیشهر فراهم می کند.