خبرنگار بسطام یکشنبه 29 مرداد 1391 07:04 ب.ظ نظرات ()


شاهرود-خبرگزاری مهر: نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: مقدمات شهرستان شدن بسطام به خوبی در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر کاظم جلالی شامگاه شنبه در نشست بررسی آخرین وضعیت طرح ارتقای بخش بسطام به شهرستان که با حضور بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بسطام در محل شهرداری این شهر برگزار شد، اظهار داشت: منطقه بسطام موقعیت بسیار خوبی برای شهرستان شدن دارد.

رئیس مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقدمات شهرستان شدن بسطام به خوبی در حال انجام است افزود: طرح توجیهی باید پس از بررسی و رفع اشکالات احتمالی نهایی شده و بلافاصله به وزرات کشور ارسال شود.

جلالی با اشاره به این که شهرستان شدن بسطام باعث افزایش سرانه مالی و توسعه عمرانی این منطقه می شود تصریح کرد: مطالبه این امر باید متحدانه صورت بگیرد و اگر گروهی ناراضی هستند باید به خوبی توجیه شوند تا از بروز مشکلات در روند اجرای این کار جلوگیری به عمل آید.

وی افزود: هر چه کار با تاخیر انجام شود و تعلل پیش آید مشکلات اجرایی آن هم افزایش خواهد یافت.

نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی خطاب به مسئولان بخش بسطام تصریح کرد: هر چه زودتر طرح را به بررسی نهایی رسانده و از استاندار نیز مصرانه بخواهید تا این طرح به وزارت کشور ارائه بشود.

جلالی در پایان این نشست متعهد شد بعد از ارائه طرح شهرستان شدن بسطام به وزارت کشور آن را با جدیت پیگیری کند.