مهرداد پنجشنبه 27 مرداد 1390 05:17 ب.ظ نظرات ()
رسالت اصلی شاهرود نیوز: آشفتگی اذهان عمومی شاهرودی ها
سلام
هر ایرانی با نگاهی به رسانه ها متوجه میشود كه بعضی از آنها ها هدف اصلی خود رافراموش كرده به جای اطلاع رسانی وایجاد وحدت وآرامش بیشتر به دنبال ایجاد تفرقه و نفرتی كاذب بین مردم هستند.
براستی بعضی از رسانه ها با تشویش اذهان عمومی چه هدف شومی را دنبال میكنند؟، البته هر انسان اندیشمندی براحتی این مطالب را متوجه می شود اما متاسفانه ارائه مطالب از روی غرض و احیانا مرض، باعث تحریك تعدادی از مردم ساده دل میشود كه این نفوس عامل آشوب هائی كوچك وبزرگ میشوند.
امروز مطلب جالبی در یکی از سایت های خبری در شهرستان شاهرود دیدم.
در این شهرستان که بازار رقابت کاندیداهای احتمالی و قطعی مجلس داغ است، مراجع و اشخاصی سعی در ایجاد تفرقه و تشویش اذهان دارند. علت این کار چیست و این اشخاص برای چه کسی فعالیت می کنند، مشخص نیست.
اگر امروز به سایت خبری شاهرود نیوز سری زده باشید مطلبی را از وبلاگ دکتر شهروز شریعتی یکی از کاندیداهای احتمالی شهرستان در سایت خود درج کرده است که جای بسی تعجب است. مطلبی که در پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1390 در وبلاگ دکتر شریعتی درج شده است. شعری که مطلب از روی آن برداشته شده را مطالعه کنید و ببینید آیا سازگاری با متن دارد؟
بود دزدی، دزدی بسیار کرد
تا خلیفه‌اش عاقبت بر دار کرد
می‌گذشت آن جایگه، شبلی مگر
چشم افتادش به آن زیر و زبر
اشک در چشمش ز کار او دوید
نعره‌ای زد پیش دار و او دوید
بوسه‌ای بر پای او داد و برفت
پیش او دستار بنهاد و برفت
سر این پرسید از او سائلی
گفت: او بودست به دزدی کاملی
از کمال او دزدی بسیار کرد
تا که جان را در سر این کار کرد
هر که او در کار خود باشد تمام
جان خود را در کار بازد، واسلام

با نگاهی گذرا می توان تعداد بسیار زیادی از حکایات با موضوع های متفاوت یافت. حال باید برادران و خواهران گمنام شاهرود نیوز پاسخ گو باشند که علت انتخاب این حکایت از بین این حجم حکایات چه بوده است.
در ضمن این سایت مطلبی تحت عنوان دو برادر حامی دو کاندیدا که مدتی قبل در سایت های خبری ارائه شده بود، در سایت خود و به نام شاهرود نیوز منتشر کردند. در این مطلب به حمایت از کاندیدایی خاص پرداخته اند. این سایت با انجام این گونه اعمال سعی در متشنج کردن فضای انتخاباتی شهرستان کرده اند.
منتظر پاسخشان هستیم.
_________________
نویسنده : خبرنگار