مهرداد شنبه 27 فروردین 1390 01:26 ق.ظ نظرات ()
عبدالرضا ترابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرمسار به كمبود اعتبار برای اتمام پروژه‌های عمرانی شهرستان گرمسار اشاره كرد و اظهار داشت: پروژه انتقال آب از سد مخزنی نمرود به شهرستان گرمسار آماده اجرا بوده اما متاسفانه با كمبود بودجه روبه‌رو است.
وی تصریح كرد: این طرح به بیش از 100هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد كه هنوز محقق نشده است.
عضو كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به متروی شهری گرمسار- تهران اشاره كرد و كمبود اعتبار در این پروژه را باعث تعویق بهره‌برداری آن دانست.
نماینده گرمسار در مجلس از اشتغال بیش از 2 هزار نفر در بخش‌های مختلف در شهرستان گرمسار و شهرهای آرادان، ایوانكی و گرمسار خبر داد.
ترابی گفت: درسال گذشته شاهد افتتاح پروژه‌ها و واحدهای صنعتی در بخش‌های مختلف بودیم كه این خود موجب اشتغال تعداد زیادی از مردم شهرستان گرمسار شد.
وی كلنگ‌زنی خط تولید اكسل و سیستم تعلیق خودرو و افتتاح قریب‌الوقوع آن در آرادان كه در آینده‌ای نزدیك صورت می‌گیرد، را یكی از بزرگ‌ترین واحدهای صنعتی مولد اشتغال در شهرستان گرمسار دانست.
عضو كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خواستار تدوام حمایت دولت از بنگاه‌های صنعتی كه ایجاد كننده شغل‌های جدید در جامعه هستند، شد.
ترابی از وجود ثبات در بازار خبر داد و آن را نتیجه برقراری عدالت در كشور دانست.
وی شهرستان گرمسار را از لحاظ سیاسی، اقتصادی و علمی از جمله شهرستان‌های برتر كشور دانست و از تمام مردم و مسئولان گرمسار خواست تا رسیدن گرمسار به جایگاه واقعی خود دست از تلاش و كوشش برندارند.
نماینده مردم گرمسار در مجلس به اهمیت انتخابات مجلس در سال جاری اشاره كرد و از نخبگان و شخصیت‌های سیاسی شهرستان گرمسار خواست تا با وحدت و اتحاد انتخاباتی پرشور را برگزار كنند.