مهرداد دوشنبه 8 شهریور 1395 09:57 ب.ظ نظرات ()

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر با بیان اینکه دولت یازدهم خود را موظف به خدمت‌رسانی به مردم می‌داند، از رشد مثبت اشتغال طی سه سال گذشته در مهدی‌شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مهدی‌شهر، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهدی‌شهر، حسن ارگی ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان مهدی‌شهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان مهدی‌شهر همواره تلاش در خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مردم خوب و قدرشناس شهرستان مهدی‌شهر دارند.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر تصریح کرد: با تلاش‌های صورت گرفته از سوی مدیران پرتلاش و مجموعه کارکنان دولت در شهرستان مهدی‌شهر در طی سه سال گذشته تعداد سرمایه‌گذاری، اشتغال‌زایی و مجوزهای صنعتی با تمام مشکلاتی که به‌واسطه تحریم‌ها بر کشور ما سایه انداخته بود تعداد 43 واحد مجوزهای صنعتی صادرشده و سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی را داشتیم.

وی با اشاره به آمار اشتغال ایجادشده در شهرستان مهدی‌شهر در طی سه سال گذشته افزود: علی‌رغم مشکلاتی که وجود داشت و در کشور در مسئله اشتغال به علت رکود رشد منفی داشتیم اما در شهرستان مهدی‌شهر 1516 مورد اشتغال‌زایی داشتیم و این شرایط قابل‌تقدیری است.

ارگی با اشاره به حوزه میراث فرهنگی مهدی‌شهر گفت: با توجه به استعدادها و ظرفیت‌های شهرستان مهدی‌شهر برخی از صنایع‌دستی این شهرستان به ثبت ملی رسیده و یکی از اقدامات صورت گرفته در این حوزه ارتقا نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان به اداره است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در هفته دولت در سال جاری تصریح کرد: در هفته دولت 53 پروژه کلنگ‌زنی و افتتاح را با اعتباری بالغ‌بر 6 میلیون و 328 هزار و 847 میلیون ریال در دو بخش پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در شهرستان مهدی‌شهر داشتیم.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر با بیان اینکه دولت یازدهم خود را موظف به خدمت‌رسانی به مردم می‌داند افزود: با تمام مشکلات و سختی‌هایی که دولت تدبیر و امید در مسیر خدمت‌رسانی به مردم داشت اما لحظه‌ای در خدمت مردم کوتاهی نکرده و همواره در راستای خدمت به مردم می‌کوشد.

وی با اشاره به حضور بخش‌های خصوصی جهت سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف جامعه خاطرنشان کرد: فلسفه اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری بسیار بر آن تأکیددارند مردمی کردن اقتصاد کشور است و دولت نیز این را وظیفه خود می‌داند تا بسترهای لازم را در جهت حضور بخش‌های خصوصی جهت سرمایه‌گذاری در کشور فراهم کرده و خدمات لازم را به سرمایه‌گذاران بخش‌های خصوصی ارائه دهد.

ارگی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: همه وظیفه‌داریم خدمات دولت را به‌عنوان بخشی از مجموعه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران منعکس کنیم و تلاش‌های دشمنان را برای ناکارآمد جلوه دادن خدمات این نظام همچون گذشته بی‌اثر کنیم.

وی با بیان این مطلب که نقد لازم است اما نقدها باید منصفانه و دلسوزانه باشد افزود: به علت دیدگاه‌های مختلف و یا بعضاً عدم آگاهی نسبت به خدمات دولت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات نظام را زیر سؤال نبریم و مقام معظم رهبری فرمودند که سرمایه اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امید و اعتماد مردم است.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر با عنوان اینکه هیچ دولتی جدای از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست تصریح کرد: نباید تفسیر فردی و یا بعضاً اشتباهی نسبت به خدمات دولت داشته باشیم و همه وظیفه‌داریم تا دستاوردهای دولت را که همان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است را به مردم بگوییم.