مهرداد چهارشنبه 20 آبان 1394 01:50 ق.ظ نظرات ()

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان ، پیکر مطهر شهید محمد طحان امشب با حضور پرشور مردم در سمنان مورد استقبال قرار گرفت و مردم دیار قومس بار دیگر اوج ارادت و عشق خود را به لاله‌های پرپر فاطمی نشان دادند.

مردم سمنان امروز در حالی از شهید والامقامشان استقبال کردند که غیبت مسئولان دولتی که این روزها در تکاپوی برگزاری سفر رئیس جمهوری و کابینه دولت تدبیر و امید هستند، بیش از هر چیزی به چشم می‌آمد.

در آیین استقبال از شهید طحان، دومین شهید مدافع حرم شهر سمنان که از قضا با سردار شهید شاطری نیز هم محله‌ای است، شمار زیادی از مردم، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان، بسیجیان و پاسداران استان سمنان حضور داشتند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان و شهرستان سمنان، فرمانده تیپ 12 قائم آل محمد (عج) استان سمنان، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه استان سمنان، معاون سیاسی سپاه استان، معاون هماهنگ کننده سپاه استان، شمار زیادی از مسئولان سپاه و بسیج و فعالان عرصه ایثار و شهادت در این مراسم معنوی از پدر شهید محمد طحان دلجویی کردند.

آیین وداع با شهید «محمد طحان»، شهید مدافع حرم نیز فردا، سه‌شنبه، 19 آبان‌ماه در گلزار شهدای سمنان و آیین گرامیداشت یاد این شهید والامقام در امامزاده یحیی (ع) سمنان برگزار خواهد شد.

شهید محمد طحان از نیروهای سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان که به‌ عنوان مستشار نظامی در سوریه خدمت می‌کرد، در دفاع از حرم نورانی حضرت زینب (ع) در منطقه‌ای در حومه شهر حلب به درجه رفیع شهادت رسید.