مهرداد یکشنبه 5 مهر 1394 02:49 ق.ظ نظرات ()

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدداوود احمدپناه صبح امروز در جمع شماری از مسئولان شهمیرزاد، با اشاره به ‌روز گردشگری و نام‌گذاری شهمیرزاد به‌عنوان شهر گردشگری و بین‌المللی اظهار داشت: متأسفانه مسئولان هیچ بودجه‌ای در این خصوص اختصاص نداده‌اند و تنها اسم بین‌المللی گذاشتن بر شهمیرزاد فایده‌ای ندارد.

احمدپناه ضمن گلایه از مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان تصریح کرد: مسئولان مشکلاتی که مسافران و گردشگران با آن روبه‌رو هستند را باید مشاهده و برای آن چاره‌اندیشی کنند.

وی ادامه داد: استاندار سمنان نسبت به شهمیرزاد کم توجه است؛ در گذشته وعده‌ای برای احداث مخزن آب در این شهر داده که تاکنون هیچ‌ اقدامی برای آن انجام نشده و ما خواستار افزایش دو برابری حجم منبع آب برای شهمیرزاد هستیم.

امام جمعه شهمیرزاد با بیان اینکه استاندار سمنان جواب تلفن من را نمی‌دهد، بیان کرد: ما زبان گویای مردم هستیم و قصد قصه تعریف کردن نداریم.

احمدپناه اضافه کرد: امروز نباید همه مشکلات را به گردن آمریکا انداخت؛ ما رابط مردم و مسئولان هستیم و مدیران باید پاسخ‌گوی خواسته‌های مردم باشند.

وی ضمن تبریک به مناسبت اعیاد قربان و غدیر و تسلیت جان باختن جمع کثیری از زائران بیت‌الحرام در فاجعه منا اظهار کرد: هنگام آن رسیده تا تمام مسلمانان با جهادی مقدس، حرمین شرفین را از چنگال پلید رژیم ‌آل‌سعود و وهابیت خارج کنند.

وی با بیان اینکه حوادث اخیر در مکه نشان‌دهنده بی‌کفایتی دولت سعودی است، افزود: جهان اسلام باید با برنامه‌ریزی فکر اساسی در این خصوص کند؛ عزیمت وزیر جنگ آل‌سعود به همراه 350 نفر از محافظان و مسدود کردن راه‌های رمی جمرات موجب فاجعه منا شد.