مهرداد یکشنبه 21 تیر 1394 12:03 ق.ظ نظرات ()

به گزارش خبرگزاری فارس از شهمیرزاد، حجت‌الاسلام سیدداوود احمدپناه ظهر امروز در نشستی با مردم شهمیرزاد در خصوص ادامه بحران کم‌آبی در شهمیرزاد اظهار کرد: مسئولان از فرهنگ و نجابت مردم شهمیرزاد سوءاستفاده نکنند و در جهت رفع این مشکل در شهمیرزاد اقدام جدی داشته باشند.

وی گفت: مسئولان آب منطقه‌ای، آب و فاضلاب شهری استان، شهرستان مهدی‌شهر و شهمیرزاد، استاندار سمنان و همه بدانند که مشکل کمبود آب در شهمیرزاد جدی است و مردم این شهر با کمبود اساسی آب در این شهر مواجه هستند.

امام جمعه شهمیرزاد با بیان اینکه در برخی مناطق شهمیرزاد قطعی آب تا 18 ساعت ادامه دارد، از مسئولان خواست: از فرهنگ و نجابت مردم شهمیرزاد سوءاستفاده نکنند و در جهت رفع این مشکل در شهمیرزاد اقدام جدی داشته باشند.

احمدپناه با اشاره به بحران کمبود آب در شهمیرزاد، از شهردار این شهر خواست: از صدور مجوز برای احداث ساختمان‌های چند طبقه در این شهر خودداری کند؛ چراکه باید آب آپارتمان‌های سر به فلک کشیده تأمین باشد و با وضع موجود تأمین آب این آپارتمان‌ها محال است.

امام جمعه شهمیرزاد در ادامه از مسئولان آب منطقه‌ای سمنان درخواست کرد: با برنامه‌ریزی‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت، اقدامات لازم را برای رفع معضل کم‌آبی در شهمیرزاد انجام دهند.

وی با بیان اینکه نظر استاندار سمنان مبنی بر ساخت منبع و چاه جدید برای تأمین آب در شهمیرزاد در بلندمدت عملی می‌شود، از مسئولان آب منطقه‌ای سمنان خواست: با پیش‌بینی و ارائه راهکارهای کوتاه‌مدت این مشکل را در شهمیرزاد رفع کنند.

احمدپناه در ادامه ضمن تشکر از حضور مردم همیشه در صحنه شهمیرزاد در راهپیمایی روز قدس گفت: فلسطین جزء پیکره اصلی اسلام است که رژیم غاصب صهیونیستی سرزمین‌های آنان را با زور و ستم غصب و حکومت جعلی در آن ایجاد کرده است.

وی با اشاره به جنایت‌های اخیر آل سعود در حق مردم یمن افزود: این افراد هیچ بویی از انسانیت نبرده‌اند و از یزید و معاویه هم پست‌تر هستند.

امام جمعه شهمیرزاد همچنین ضمن خیرمقدم به سیدمحمد انصارالحسینی شهردار جدید شهمیرزاد برای وی آرزوی توفیق کرد و گفت: امید است وی در این شهر با توجه به سابقه طولانی‌اش منشأ خیر و برکت باشد.