مهرداد پنجشنبه 18 تیر 1394 09:27 ق.ظ نظرات ()

فرماندار سمنان دقایقی پیش پس از برگزاری نشست‏های هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در سمنان در گفت ‏وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار کرد: مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان در روز جمعه 11 مردادماه 92 اعلام شده است.

حسن سعدالدین افزود: مسیر راهپیمایی در شهر سمنان، از محل میدان امام رضا (ع) به سوی مصلای نماز جمعه خواهد بود.

فرماندار سمنان، ساعت شروع راهپیمایی روز جهانی قدس در سمنان را نیز 11 صبح روز جمعه اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس؛ عصر امروز همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان نیز با صدور بیانیه ‏ای آورده است: روز قدس، روز اسلام و دفاع از مقدس دفاع از اسلام و پیروزی قدس پیروزی اسلام و نابودی استکبار است.

در ادامه می‏ خوانیم: روز قدس روز بیداری اسلام و نهضت‏های اسلامی است و روز قدس، روز اتحاد مسلمانان جهان بر علیه استکبار است.

در این بیانیه تأکید شده است: روز قدس، روز نشان دادن عظمت و هم بستگی مسلمانان جهان در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی است و در این روز همه مسلمانان با حضور خود در راهپیمایی از اقدامات ضد بشری صیهونیست‏ها ابراز انزجار خواهند کرد.

در پایان آمده است؛ بدینوسیله اعلام می‏دارد با توجه به در پیش بودن آخرین هفته ماه مبارک رمضان و حضور مردم در راهپیمایی گسترده روز قدس، کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان همانند سایر کارکنان و قشرهای مختلف مردم در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام می‏ دارند.