مهرداد شنبه 18 بهمن 1393 08:01 ب.ظ نظرات ()

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی ‌استانداری سمنان، محمد وکیلی در بازدید از پروژه 64 واحدی مسکن مهر سرخه، این طرح را از کارهای خوب بنیاد مسکن دانست و اظهار داشت: در این پروژه باید به بحث مسجد به عنوان پایگاه اجتماعی و مدرسه به عنوان یک نیاز توجه کرد.

استاندار سمنان همچنین بر استقرار ادارات در شهرستان سرخه تاکید کرد و خدمتگزاری به مردم را خصوصا خدمت به شهر زادگاه ریاست جمهوری یک وظیفه برشمرد.

وکیلی بیان داشت: امروز حضور قدرتمند سردار قاسم سلیمانی مایه افتخار ایران اسلامی ‌است و رئیس جمهور سوریه در رابطه با ارزش‌های سردار سلیمانی می‌گوید اگر ایشان در سوریه کاندیدا شود، بیشترین رأی را خواهد آورد و این نشان از صادر شدن ارزش‌های اسلامی‌ و انقلابی در جهان است.

وی تصریح کرد: سردار سلیمانی امروز محبوب مردم عراق است و در دوران دفاع مقدس رشادت‌ها و فداکاری‌های زیادی داشته است.

استاندار سمنان گفت: از اول انقلاب تحریم‌ها و تهدیدات زیادی از سوی دشمنان وجود و تا امروز ادامه داشته؛ تحریم‌ها هیچ خللی در اراده ملت ایران ایجاد نخواهد کرد و امروز ایران اسلامی ‌دستاورد‌های بزرگی را به جهانیان نشان می‌دهد که یکی از دستاوردها، فرستادن ماهواره فجر توسط همین فرزندان آب و خاک و به دست همین مردم به فضا و مایه افتخار ایران اسلامی ‌است.

وکیلی با اشاره به سخنان ریاست جمهوری که ما نیاز به بمب اتم نداریم، افزود: ملت ایران ملت بزرگی است که استعداد‌های فراوانی را برای صدور ارزش‌های خود به جهانیان دارد.

وی همچنین در خصوص بحث مذاکرات هسته‌ای گفت: امروز مذاکرات هسته‌ای با حمایت‌های بی‌دریغ مقام معظم رهبری توسط ریاست جمهوری و تیم مذاکره‌کننده در حال اجراست و این نشان‌دهنده اعتماد رهبری است.

استاندار سمنان افزود: امروز مقام معظم رهبری با توجه به اعتمادی که به رئیس جمهور دارد، به دولت اجازه داده است در چارچوب ارزش‌ها با طرف‌های مقابل به مذاکره بپردازد و باید آنانی که خود را تابع ولایت می‌دانند، این مسئله را مدنظر قرار دهند و برای روند مذاکرات چالش و مشکل نسازند.