مهرداد شنبه 11 بهمن 1393 04:44 ب.ظ نظرات ()
حمایت اداره كل میراث فرهنگی استان سمنان از پایان‌نامه‌ها و تالیفات
  مدیر كل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: از پایان‌نامه‌های مقاطع كارشناسی ارشد و دكترا، كتاب‌ها و مقالات مرتبط با موضوع‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان حمایت می‌شود.
 به گزارش روابط ‌عمومی اداره کل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان، «حسین خواجه‌بیدختی» اظهار داشت: این اداره كل با هدف توسعه و ترویج گردشگری، حمایت از میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی، ریشه‌یابی مسائل و مشكلات این حوزه ها و ... ، از انتشارات پایان نامه‌های مرتبط و سایر تالیفات در این حوزه‌ها حمایت می‌كند.
 وی هدف از اجرای این طرح را بهره‌مندی از پژوهش‌ها و مطالعات علمی و تحقیقی در این سه حوزه عنوان كرد و گفت: ترغیب دانشجویان و دانش‌پژوهان به انجام مطالعات علمی و تخصصی در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از دیگر اهداف اجرای این طرح است.
 بیدختی یكی از راه‌های موثر برای بررسی تخصصی حوزه‌های مختلف این اداره كل  و رشد و توسعه صنعت گردشگری، حمایت بیشتر از هنرهای سنتی دستی و میراث فرهنگی را بهره گیری از مطالعات علمی و پژوهشی عنوان كرد.
 مدیر كل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: دانشجویان و پژوهشگران برای كسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانند با واحد روابط عمومی اداره كل با شماره 33300984 تماس بگیرند