مهرداد سه شنبه 23 دی 1393 07:03 ب.ظ نظرات ()

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، شرکت گاز استان سمنان در اطلاعیه‌ای از قطع گاز مشترکین شهمیرزاد در روز پنجشنبه از ساعت 8 صبح تا ساعت 20 خبر داد.

شرکت گاز  استان سمنان از مشترکین گاز طبیعی در شهمیرزاد خواست تا در مدت‌زمان قطع و وصل جریان گاز از دست‌کاری کنتور و رگوالاتور تا وصل مجدد گاز و تحویل آن توسط مأمورین پست امداد خودداری نمایند.

علت قطع گاز در شهمیرزاد به‌منظور توسعه خدمات گازرسانی و اتصال خط جدیدالاحداث شهرک صنعتی شهمیرزاد به شبکه گازدار و گازرسانی به شرکت مستقر در شهرک صنعتی عنوان‌شده است.

روابط عمومی شرکت گاز استان سمنان از کلیه مشترکین بخش خانگی، تجاری واداری شهمیرزاد خواست قبل از خروج از منازل و اماکن شیرهای مصرف داخلی و شیر اصلی کنار کنتور را بسته و در این مدت از دست‌کاری کنتور و رگلاتور منازل و اماکن خودداری و شیرهای مصرف داخلی خود را تا وصل مجدد گاز و تحویل آن توسط مأمورین پست امداد به حالت بسته نگهدارند.

مسئول ایستگاه هواشناسی سینوپتیک تکمیلی و کشاورزی شهمیرزاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهمیرزاد در خصوص پیش‌بینی وضعیت آب و هوایی شهمیرزاد در روز پنج‌شنبه اظهار داشت: پدیده خاصی در این روز مشاهده نمی‌شود و هوای شهمیرزاد تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد و تدریج افزایش ابر در بعدازظهر پیش‌بینی می‌شود.

محمدحسن قزوینی افزود: حداقل دما در سردترین ساعت در روز پنج‌شنبه به 5 درجه زیر صفر و حداکثر دما در گرم‌ترین ساعت  به 6 درجه بالای صفر خواهید رسید.

به گزارش تسنیم، شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد از مناطق کوهستانی و گردشگری در استان سمنان است.