مهرداد سه شنبه 16 دی 1393 12:05 ق.ظ نظرات ()
پایگاه خبری تحلیلی هدانا : منطقه سمنان، علیرضا فداکار در جلسه ای که به ‌همراه رئیس سازمان لیگ و رئیس کمیته داوران والیبال کشور و با حضور مسوولان دامغانی برگزار شد ضمن بازدید از امکانات و سالن‌های ورزشی این شهرستان با مطلوب و قابل توجه خواندن امکانات شهرستان دامغان جهت میزبانی از مسابقات و تیم‌های ورزشی کشور بالاخص در رشته والیبال، اظهار کرد: تیم والیبال متین دامغان با سرمربیگری داود مقبلی بازیکن اسبق تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ایران و چهره شاخص والیبال دامغان در مسابقات زیر گروه لیگ یک کشور کار خود را آغاز می‌کند.

وی با اشاره به تشکیل این تیم و برگزاری تمرینات و اردوی تدارکاتی در تهران طی هفته‌های گذشته اظهار امیدواری کرد، مسئولان اجرایی و مدیران ورزش شهرستان دامغان نهایت حمایت را از تیم والیبال شهر خود و باشگاه متین داشته باشند.

وی تصریح کرد: در صورت موفقیت این تیم و وجود زیر ساخت‌های لازم، انتقال تیم سوپر لیگ والیبال متین به دامغان نیز از برنامه‌های آینده این باشگاه خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه متین ورامین افزود: بی‌تردید تیم والیبال متین دامغان برای حضوری قدرتمند و موفقیت در لیگ والیبال کشور نیازمند حمایت‌های تجهیزاتی و امکاناتی برای آماده سازی و برگزاری مسابقات خود و همکاری رسانه‌ای و تبلیغاتی مدیران شهرداری و اصحاب رسانه شهرستان دامغان است.

داود مقبلی بازیکن پیشین تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان والیبال کشورمان نیز در این جلسه حضور تیم والیبال متین دامغان در مسابقات لیگ یک کشور را فرصتی مناسب برای شناساندن امکانات مطلوب میزبانی و علاقمندان بسیار این ورزش در شهرستان دامغان به دیگر تیم‌ها و مسئولان ورزش کشور و هموطنان دانست.

سرمربی دامغانی تیم والیبال متین دامغان با اشاره به آغاز تمرینات این تیم از ابتدای آذرماه تصریح کرد: برای گزینش و در اختیار گرفتن بازیکنان مورد نیاز این تیم از 40 نفر از بازیکنان رده‌های مختلف به‌ویژه لیگ یک کشور تست گرفته و زبده‌ ترین نفرات را برای شرکت مقتدارانه در مسابقات پیش رو انتخاب کرده ایم.

تیم متین ورامین یکی از موفق ترین تیم های والیبال لیگ برتر ایران است که در دو سال گذشته بعنوان قهرمان و نایب قهرمانی این مسابقات دست یافته است.