مهرداد یکشنبه 14 دی 1393 12:15 ق.ظ نظرات ()

به گزارش خبرنگار مهر، محمد همتیان صبح شنبه در جلسه ای به منظور بررسی وضعیت و مشکلات حوزه مخابرات، ارتباطات و فناوری اطلاعات در استانداری سمنان با اشاره به وضعیت مطلوب ارائه خدمات مخابراتی در استان افزود: با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های موجود باید زیر ساخت ها برای ارائه خدمات بهینه مخابراتی و ارتباطی فراهم شود تا شاهد توسعه استان در این بخش باشیم و از مسئولان می خواهیم تا نظارت بیشتری بر این امر داشته باشند.

وی با اشاره به وضعیت استان سمنان در بخش علمی به لحاظ قطب دانشجویی کشور، وجود دو پارک علم و فناوری، وجود ۹۸ درصد جمعیت باسواد، آمادگی استان را در راستای اجرای طرح های پایلوت در حوزه ارتباطات و فناوری اعلام کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سمنان افزود: تاکنون در همه حوزه های علمی فناوری و ارتباطات استان برای پیشرفت و توسعه گام برداشته شده و وجود فضا و امکانات سخت افرازی در این بخش فراهم شده است.

همتیان با اشاره به وضعیت پروژه های در حال اجرا از مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست تا با نظارت و بازدید مستمر از چگونگی اجرا و  عملکرد پیمانکاران این طرح ها نسبت به تسریع در روند اجرا و ارائه مطلوب طرح گام بردارند.

وی در خاتمه همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی را برای ارائه خدمات به دفاتر پیشخوان و دولت الکترونیک مطلوب دانست و گفت: می بایست برای رضایتمندی  مردم تمامی امور و خدمات به نحو مطلوب ارائه شود.